Salon sprzedaży

Pro-Wellness Park to stacjonarny salon sprzedaży sklepu GrillWeb.pl W Naszym salonie sprawiamy, że grillowanie staje się prawdziwą przyjemnością oraz niekończącą się przygodą kulinarną, bo przecież nic tak dobrze nie poprawia humoru, jak dobre jedzenie na świeżym powietrzu w gronie najbliższych.

 

Mamy dla Państwa bogatą ofertę marki Weber. Począwszy od klasycznych grilli węglowych, poprzez wygodne grille elektryczne, po wspaniałe grille gazowe, a to wszystko oczywiście uzupełnione mnóstwem funkcjonalnych oraz innowacyjnych akcesorii. Całość prezentujemy na specjalnie przygotowanej ekspozycji o powierzchni 300m2 w naszym salonie sprzedaży Pro-Wellness Park w Dąbrowie Górniczej przy ul. Parkowej 27. W trosce o pełen komfort zakupów oraz 100% zadowolenie klientów posiadamy w pełni wykwalifikowany personel gotowy do odpowiedzi na każde pytanie.

Pragniemy także zaprosić Państwa do naszej Akademii Grillowania, którą patronatem objęła marka Weber. To wyjątkowa impreza, w której spotykają się: pasja do gotowania, radość z przyrządzania posiłków oraz funkcjonalność. Więcej szczegółów w naszym dziale Akademia Grillowania Weber.

 

Pro-Wellness Park sklep z grillami marki weber

Zapraszamy

Pro-Wellness Park
ul.Parkowa 27
41-303 Dąbrowa Górnicza
pon.-pt. 10:00 – 18:00,
sob.-niedz. 10:00 - 15:00
tel. +48 609 202 198