Zestaw do grillowania Napoleon Travel
Praktyczny komplet akcesoriów dla osób, które grillują w podróży i na wyjazdach. Przybory wykonano z solidnej stali nierdzewnej, odpornej na wysoką temperaturę i intensywne użytkowanie. W skład zestawu wchodzą łopatka, szczypce oraz szczotka do czyszczenia grilla – wszystkie zaprojektowane z myślą o wygodnej pracy w kuchni zewnętrznej. Składane rączki pozwalają zaoszczędzić miejsce w torbie lub bagażu.
Zestaw obejmuje trzy akcesoria:
- Łopatka – szeroka, lekko pochylona głowica ze skośnymi krawędziami ułatwia obracanie burgerów, steków oraz delikatnych ryb.
- Szczypce – sprężynowy mechanizm umożliwia obsługę jedną ręką, a końcówki w kształcie muszli zapewniają pewny chwyt zarówno warzyw, jak i większych kawałków mięsa.
- Szczotka – włosie z naturalnego włókna skutecznie czyści żeliwne ruszty bez ryzyka ich uszkodzenia, pomagając utrzymać grill w bardzo dobrym stanie.
Każde akcesorium ma praktyczne oczko do zawieszenia w pobliżu miejsca pracy. Kompaktowy rozmiar sprawia, że zestaw doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów, biwaków i pikników. W komplecie znajduje się torba do wygodnego przechowywania i transportu akcesoriów.
Cechy główne zestawu do grillowania serii Travel:
- Rozkładane przybory
- Futerał podróżny w zestawie
- Trwała, ekologiczna szczotka z włosiem z palmy
- Aluminiowy otwieracz do butelek w szpatułce pełniący również rolę wieszaka
- Szczotka i szczypce mają pętlę do zawieszenia przeznaczoną do przechowywania
Opinie